Благодійна акція «Біла квітка» триває.

В рамках акції добра і милосердя «Біла квітка» священики Благовіщенського соборного храму з добродійниками завітали в гості та передали солодкі подарунки у дитячі відділення та Кіровоградський обласний соціальний центр матері і дитини на території психіатричної лікарні селища Нового. Нагадуємо, що акція розпочалася 5 червня в Благовіщенському храмі виступом вихованців православної театральної студії «Різдво» з Олександрії та продовжилося 8 червня святковим ярмарком та концертом при участі зразкового хору «Веселка» Кіровоградської музичної школи N2 ім. Ю.Є. Мейтуса, танцювальних та хорових дитячих колективів міста. 11 червня акцію підтримали в Олександрії, в храмі Різдва Христового, де відбулося благодійне свято-ярмарок та концерт місцевих творчих колективів. Маленькі благодійники навчилися дарувати радість іншим, а зібрані кошти направлені на адресну допомогу хворим діткам.