Привітання вірян і пацієнтів медичних закладів від громади Благовіщенського храму зі святом сорока Севастійських мучеників.

В середу 22 березня в нижній Свято – Різдва Христова церкві соборного Благовіщенського храму зранку була звершена Божественна літургія Передосвячених дарів. Після служби всі присутні отримали символічні «жайворонки» – невеликі булочки на честь сорока Севастійських мучеників. І хоча за церковним уставом богослужіння на честь Севастійських святих було перенесено на минулий день, привітання зі святом продовжилося і сьогодні. В міському психоневрологічному інтернаті побували церковнослужителі Благовіщенського храму, поздоровили і поспілкувались з престарілими, та передали від церковної громади солодощі і «жайворонки». Також вони завітали з привітаннями в поряд розташовану шахтарську лікарню МСЧ №19. А на завершення клірик Благовіщенського храму ієрей Іоанн Верескун зустрівся з пацієнтами обласного госпіталю для ветеранів війни. Отець Іоанн звершив молебень в молитовній кімнаті госпіталю і роздав присутнім хворим і медичним працівникам солодкі пісні пряники.

паламар Олексій Каприця