Духовна екскурсія для вихованців школи-інтернату, ліцею «Сокіл».

В середу 7 вересня до соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці завітали учні загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів (ліцею «Сокіл»). Дітей та їх вчителів у храмі зустріли настоятель протоієрей Євгеній Назаренко і ієрей Роман Загоруйко. Розділившись на дві групи, священики ознайомили їх з благоустроєм православного храму, розповіли про основи нашої православної віри та коротко про історію Православної церкви на території Київської Русі – сучасної України. Вихованці школи-інтернату побували у верхньому храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, нижньому храмі Різдва Христова, на клиросному балконі, біля мозаїчних ікон церковного двору. Але самі більші враження у дітей зосталися після підйому на дзвіницю, бо їм дозволили по черзі подзвонити у церковні дзвони.