Освячення підприємства «Радій»

За традицією нашого православного народу, після святкування Святого Богоявлення і Хрещення Господня, священників запрошували для кроплення Святою водою помешкань та будівель, в котрих живуть чи працюють, щоб благословення Боже освятило життя і працю людей. В цьому році 27 січня, у віддання свята Богоявлення Господня, на запрошення науково – виробничого підприємства «Радій» з Благовіщенського храму завітали ієрей Роман Загоруйко, диякон Миколай Чумаченко та помічники, щоб окропити та благословити з церковними піснеспівами працю та робочі місця дружнього колективу підприємства. Розпочалося освячення молебнем у культурно – творчому центрі та кропленням Святою водою концертного залу, кабінетів і кімнат для дитячих танцювальних занять. Далі завітали до колективу служби соціально – побутового розвитку, до медично – оздоровчих кабінетів та приміщень, де працюють у різних сферах діяльності службовці «Радію». І наостанок завітали до керівництва заводу, передавши привітання та фірмові Благовіщенські календарі від настоятеля Благовіщенського храму протоієрея Євгенія Назаренко.