Духовно-суспільна діяльність в Хрещенські святі дні.

Починаючи з 19 січня – церковного свята Хрещення Господнього, Богоявлення, і до його віддання 27 січня православні християни завжди намагались зберегти і примножити духовну радість величного явлення Христа народу Божому. Тому 24 січня, в часовий період хрещенських святок, священнослужителі і громада Соборного Благовіщенського храму молитовно послужили суспільству нашого обласного центру – місту святої праведної Єлисавети. Зранку, в медичному закладі СМСЧ №19, у храмі святителя Луки, сповідника, архієпископа Симферопольського, була звершена Божественна літургія. За богослужінням підносилися молитви за одужання хворих і службу лікарів, за мир, благополуччя і добробут в нашій Батьківщині. Потім відбувся візит до батальйону Національної гвардії, де були освячені святою хрещенською водою військовослужбовці, їх службові приміщення і техніка. Також з молитвою і пастирською підтримкою був відвіданий міський слідчий ізолятор, в котрому священник окропив камери утримання, службові приміщення і медичну частину виправного закладу. А на завершення, з повагою до наших воїнів-захисників, священнослужителі побували в Обласному військовому шпиталі, привітавши пацієнтів і медичний персонал зі Святим Богоявленням, освятивши кропленням святою водою палати, терапевтичні, операційні та реанімаційні приміщення, і разом помолилися за скоріше одужання і подальше плідне служіння на благо народу України.

Паламар Олексій Каприця.