День всіх святих, які в землі Русі і на Святій горі Афон просіяли.

У другу неділю після свята Святої Трійці (в цьому році 18 червня) вшановується пам’ять всіх святих, які в землі Русі і на Святій горі Афон просіяли. В цей день після Божественної літургії настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко з помічниками відвідали могили місцевих подвижників благочестя архієпископа Даниїла, єпископа Феодосія, ієрея Миколая Трубіна, ієросхимонаха Євфимія схимонаха Юліана. На Лелеківському кладовищі, біля могили ієрея Миколая разом з паломниками з Черкаської області сіл Хутори та Червона Слобода, була звершена панахида, а на інших містах заупокійна літія. Віримо, що подвижники благочестя Єлисаветградської землі знаходяться серед усіх руських святих і моляться за нас та за місто Святої Єлисавети перед престолом Божим.