Молитва і святкування Дня Перемоги у Благовіщенському храмі.

Зранку 9-го травня, у День Перемоги у Великій Вітчизняній війні, духовенство і віряни Благовіщенського храму разом з православними громадами нашого міста звершили ходу пам’яті до Меморіального комплексу «Фортечні вали». Там відбулося покладання квітів і заупокійні богослужіння по воїнам, які віддали своє життя за віру і Батьківщину у Великий Вітчизняній війні, а також звершили заупокійну молитву на «Алеї Слави» по нашим військовим-сучасникам, загиблим у війні на Сході України. Далі молитовне поминання героїв нашої Батьківщини продовжилось вже у соборному Благовіщенському храмі. Були здійснені подячний молебень Господу Богу за Перемогу у Великій Вітчизняній війні та панахида за загиблими воїнами. На завершення віряни храму, серед яких є також ветерани і учасники війни, були запрошені до недільної школи святої праведної Єлисавети, де діти-вихованці підготували для них святковий концертний захід, а громада Благовіщенського храму частувала смачним обідом з традиційною «козацькою кашею». Вічна пам’ять і слава всім героям нашої Батьківщини!

паламар Олексій Каприця