Церковні богослужіння у шахтарській лікарні.

Між днями пам’яті двох великих святителів і чудотворців Миколая Мирлікійського і Спиридона Триміфунтського, в пятницю 23 грудня священнослужителі Благовіщенського храму зустрілися разом з медичними працівниками СМСЧ №19. В молитовній кімнаті лікарні перед іконами Господа Бога і Пресвятої Богородиці, святителя Миколая Чудотворця, святителя Спиридона Триміфунтського і святителя Луки Кримського був звершений подячний молебень. Після відбулася Хресна хода навколо медичного закладу, з церковними піснеспівами та кропленням будівлі святою водою. На завершення правилася заупокійна літія за загиблими священнослужителями в роки безбожної радянської влади, які поховані на цвинтарі, шо поряд зі шахтарською лікарнею. І вже традиційно були освячені кропленням святою водою деякі палати та службові приміщення і духовно підтримані хворі пацієнти лікарні.