Поздоровлення зі святом Різдва Пресвятої Богородиці в’язнів Кіровоградського СІЗО та Виправної Колонії №6

21 вересня в день святкування Різдва Пресвятої Богородиці, після Божественної Літургії клірик храму Благовіщення Пресвятої Богородиці ієрей Роман Загоруйко з помічниками відвідав Кіровоградський СІЗО, де привітав працівників і перебуваючих на ув’язненні зі святом. О. Роман відвідав медичний блок, блок неповнолітніх та жінок. Вітаючи зі святом о. Роман окропляв бажаючих святої водою, роздавав натільні хрестики, для тих хто не мав таких, а також пригощав солодкими гостинцями. В Колонії №6 о. Роман відвідав домовий храм, де звершив молебінь до Пресвятої Богородиці, звернувся до в’язнів з пастирським словом та привітанням і також передав солодкі гостинці від прихожан Благовіщенського храму.