День перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні

9 травня Українська Православна Церква разом з усім українським народом святкує перемогу у Другій Світовій Війні. Це свято водночас має два характери – і урочистий та радісний, а також сумний і трагічний. Усі пам’ятають ціну перемоги… Це ріки материнських сліз, це нестихаючі крики дітей, це стони поранених та полонених.
В цей день у Свято-Благовіщенському храмі настоятель о. Євгеній Назаренко та о. Роман Загоруйко звершили особливий подячний молебінь Господу Богу, в якому лунали слова подяки за перемогу над нацизмом. Після цього була звершена панихида, в якій особливо поминались воїни-визволителі Вітчизни. Далі для ветеранів та дітей війни учнями Недільної школи при Благовіщенському храмі була підготовлена святкова програма, а потім і святкова трапеза. Від дітей лунали слова подяки ветеранам за перемогу та мир які вони принесли на своїх плечах через полум’я війни.