Неділя Хрестопоклонна в Благовіщенському храмі.

В Благовіщенському храмі у суботу 2 квітня правилося всенічне бдіння, під час якого урочисто був винесений прикрашений квітами Животворящий Хрест на середину храму. А в неділю 3 квітня була звершена Божественна літургія, очолив котру ієрей Іоанн Верескун в співслужінні ієрея Романа Загоруйко та диякона Миколая Чумаченко. Саме ці служби вводять у часовий простір Хрестопоклонного тижня — третьої неділі Великого посту, яка знаменує собою середину Святої Чотиридесятниці. В цей тиждень кожний православний християнин приходить поклонитися Символу нашого спасіння – Хресту Господньому, та згадує, що недарма Церква називає Хрест – Животворящим. Адже розіп’явшись на Ньому, Спаситель подолав владу смерті та відкрив двері Вічного Життя для всіх нас.