День пам’яті святої Ксенії Блаженної

В суботу 6 лютого Православна церква святкує пам’ять святої блаженної Ксенії Петербурзької, Христа ради юродивої. Святу особливо вшановують за її любов до народу Божого, за її терпіння та безперестанні молитви до Бога. Вона звершувала свій молитовний подвиг і в холод, і в спеку – молячись за все місто Санкт – Петербург, за всю державу. Для нас може послужити прикладом те, що блаженна Ксенія була далека від пристрасних людських потреб. Вона віддавала оточуючим все, що мала сама.
В честь і пам’ять блаженної Ксенії Петербурзької в Благовіщенському храмі напередодні ввечері була відслужена полієлейна служба, а в суботу 6 лютого Божественна літургія, очолив котру ієрей Іоанн Верескун. Після Богослужіння настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко привітав зі святом, з днем Ангела прихожанок, які носять святе ім’я Ксенія та вручив їм невеликі подарунки. А на завершення був відслужений водосвятний молебень з сугубими молитвами до блаженної Ксенії Петербурзької і нашого блаженного старця Даниїла Єлисаветградського про заступництво за наш Православний народ і наше місто, назване на честь святої праведної Єлисавети – матері Іоанна Хрестителя.