В день народження Миколая Чудотворця ікони великих святих зустрічали в Благовіщенському храмі.

Сьогодні 11 серпня, у Благовіщенський храм нашого міста прибули ікони великих святих – святителя Миколая Чудотворця та святителя Спиридона Чудотворця, яких шанує весь православний світ. Образ святого Миколая був написаний в італійському місті Барі та освячений на його святих мощах. А образ святого Спиридона з грецького острова Корфу, де в місті Керкіра знаходяться його нетлінні мощі. Ікони привіз і передав ктитор Благовіщенського храму Бахмач Є.С. Зустрічали святині священики та прихожани. Під святковий дзвін ікони святих урочисто були занесені до храму, де в подальшому будуть перебувати для молитовного поклоніння. Слід нагадати, що 11 серпня Православна церква відзначає пам’ять дня народження Миколая Чудотворця, тому в цей день особливо вшановували святого Миколая. В Благовіщенському храмі правився водосвятний молебень з акафістом святителю Миколаю, після котрого діти, учні недільної школи св. прав. Єлисавети, першими отримали благословення кропленням святою водою. А також настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко поздоровив всіх Миколаїв зі святом, побажавши заступництва і покровительства великого святого, та наслідування прикладу відстоювання віри та правди Божої святим Миколаєм Чудотворцем.