Поздоровлення військових з Днем хрещення Русі.

Державне і церковне свято Хрещення Русі і день пам’яті небесного покровителя українського воїнства, святого благовірного великого князя Володимира відзначається 28 липня. Після святкової Божественної літургії в соборному храмі Благовіщеня Пресвятої Богородиці, настоятель храму, керівник єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими воїнськими формуваннями України протоієрей Євгеній Назаренко та диякон Миколай Чумаченко разом з помічниками вирушили поздоровити воїнів нашого міста з цим великим святом. Першими привітали керівництво та співробітників Обласного управління Державної пенітенціарної служби, а особливо першого заступника начальника управління Воробйова Володимира Андрійовича з днем його Небесного покровителя. Потім завітали до батальйону Національної гвардії України. Після короткого святкового молебню в їх військовому храмі святого благовірного князя Олександра Невського, отець Євгеній поздоровив командирів і воїнів частини, подарувавши ікону святого великого князя Володимира, окропивши святою водою і помазавши святим єлеєм. Також священнослужителі разом з помічниками відвідали обласний, міський та районний військові комісаріати. Там після проповіді та слів привітання були вручені керівництву ікони святого хрестителя Київської Русі, а на завершення було проголошено многолітня усім православним воїнам України.