Проповідь єпархіального військового відділу.

16 червня в актовому залі Управління МВС в Кіровоградській області відбулася зустріч священників єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими підрозділами України з особовим складом поліції. Протоієрей Олександр Ігнатьєв розповів про основи православного вчення, підкріплюючи прикладами та цитатами як православних святих, так і відомих світських діячів та вчених. Протоієрей Костянтин Шпудейко розповів про роль вчителів та наставників в формуванні особистості та світогляді людини. А керуючий військовим єпархіальним відділом, протоієрей Євгеній Назаренко, доступно пояснив про основи державотворення та військового обов’язку з точки зору Церкви, про наступаюче свято Святої Трійці, П’ятидесятниці, та про історію нашого міста та його військову основу, фортецю святої праведної Єлисавети, де перший заснований там православний храм був на честь свята Святої Трійці. На завершення отець Євгеній подарував поліціантам ікону святого Георгія Побєдоносця – покровителя православних воїнів.