Свято жінок – мироносиць!

Пам’ять жінок-мироносиць шанується у п’ятнадцятий день, починаючи з Великодня (третя неділя). У це церковне жіноче свято прийнято вітати своїх близьких жінок — дружин, матерів, сестер. Жінки-мироносиці являють собою приклад істинної жертовної любові і самовідданого служіння Господу. Церква відзначає цей день як свято всіх жінок-християнок, християнський Жіночий день — кожна жінка землі є прообразом однієї з жінок-мироносиць: вона несе мир світу, своїй родині, домівці, народжує дітей, є опорою чоловікові. Святкові привітання у цей день лунали і в храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці!
Розпочалось все з Божественної Літургії, на якій підносились молитви за кращу половину людства, священики розповідали про роль жінок мироносиць у Євангельських історія та у свідченнях про Воскресіння Христа. Після завершення Богослужінь, духовенство, гості та віряни пройшли хресною ходою навколо храму, прославляючи Бога і співаючи Пасхальні піснеспіви. Настоятель протоієрей протоієрей Євгеній Назаренко привітав всіх присутніх на святі жінок, бабусь, дівчат вітальним словом та подарунками. На подвір’ї храму відбулось урочисте, концертне привітання від учнів недільної школи та учнів музичної школи, гурти “Веселка” і капела бандуристів “Україночка”. Жінок привітав ктитор храму Євгеній Степанович Бахмач, вихідці з України гості — вчені Бразилії з міста Сан Паулу. Дуже гарні привітання від дітей, їхніх прекрасних талантів. Всім організаторам, учасникам та гостям свята. Бажаємо радості, добра та Божої підтримки.