Проведення акції “Різдвяний ангел”

В рамках акції “Різдвяний ангел” священники Благовіщенського храму о.Євгеній Назаренко та о.Іоан Верескун, разом з настоятелем храму святителя Миколая (с. Нове) о.Романом Петренко завітали до дитячого відділення психіатричної лікарні на селищі Новому, а також до Кіровоградського центру Матері і дитини. Зусиллями прихожан Благовіщенського храму для дітей та дорослих які перебувають на лікуванні у психіатричній лікарні були зібрані речі(одяг), іграшки та солодощі і фрукти. Гарний настрій створював о.Іоан грою на баяні та спів колядок його помічників та співслужителів та святкові поздоровлення і побажання. Також тим самим складом завітали до ЗОШ №10 с. Нового, де привітали директора та вчителів, побажали їм міцного здоров’я особливо в цей час епідемії, коли школи зачиняють на карантин, а також Божої допомоги в їх праці і усіх благ!