Молитовна зустріч Нового Року

В ніч з 31 грудня 2015 р. на 1 січня 2016 р. у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці м. Кіровограда відбулась святкова Божественна літургія, яку очолив Високопреосвященнійший Іоасаф, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський. Його Високопреосвященству співслужили священики міста Кіровограда. Помолитися зі своїм архіпастирем за щасливий, мирний прийдешній рік зібралось багато віруючих.
За богослужінням співав алтарний хор священнослужителів Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці.
На Літургії були присутні священнослужителі Свято-Благовіщенського храму: настоятель протоієрей Євгеній Назаренко, ієрей Іоан Верескун, ієрей Роман Загоруйко та диякон Миколай Чумаченко.
Також вже вранці першого дня Нового Року у Благовіщенському храмі був звершений традиційний Новорічний молебінь, а о 12.00 молебінь з водоосвяченням з акафістом мученику Воніфатію.