Зустріч святинь із Свято-Введенського монастиря

Сьогодні о 9 ранку на Соборній Площі, біля пам’ятника Ангелу-Охоронцю духовенство з різних храмів Єлисаветградської єпархії зустрічало чудотворну ікону Божої Матері іменуєму “Знамення” та ковчег з часткою мощей апостола Андрія Первозванного, які по благословінню архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського Високопреосвященнійшого Іосафа і Єпископа Фастівського, вікарія Київської Митрополії УПЦ, намісника Свято-Введенського монастиря, єпископа Даміана привіз із Київського Свято-Введенського монастиря настоятель Соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці протоієрей Євгеній Назаренко разом із паломниками з нашого міста. Зустріч пройшла у вигляді відтворення євангельської події “цілування Пресвятої Діви Марії та святої праведної Єлисавети”, що вже стало традицією таких зустрічей святинь. Після зустрічі у Благовіщенському храмі відбувся молебінь до Божої Матері перед її образом “Знамення”, який очолив архімандрит Мануіл, намісник Свято-Єлисаветинського монастиря, благочинний Єлисаветградської єпархії. Святині будуть знаходитися у храмі Благовіщення до середини наступного тижня, тож запрошуємо до спільної молитви до Божої Матері, а також до святого Андрія Первозванного, апостола Русі!