Зустріч паломників

Сьогодні до міста святої Єлисавети завітали паломники з міста Обухів, щоб відвідати святині нашого міста, такі як джерело блаженного Даніїла Єлисаветградського, могилка отця Миколая Трубіна, а також побували у Благовіщенському храмі. Знайомство з храмом розпочалося з недільної школи, куди гостей запросили на трапезу, потім настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко провів гостей до самого храму, дуже цікаво розповівши про історію нашого міста. В храмі гостей зустрів отець Іоан Верескун, який звернувся до паломників з проповіддю про Христа та Святе Причастя, також розповів про храм та його святині. Також для Божого благословіння гостей помазали освяеним єлеєм та вручили іконки святої праведної Єлисавети. Паломники були дуже вдячні за прийом та тепле спілкування і у гарному настрої вирушили далі.