Поминання православних воїнів.

7 листопада, в Димитрієвську батьківську суботу після відслужених літургії і панахиди у Благовіщенському храмі, за традицією нашого православного народу звершились поминальні молитви на місцях поховань православних воїнів. Настоятель храму та керівник єпархіального відділу по взаємодії зі збройними силами України протоієрей Євгеній Назаренко, диякон Миколай Чумаченко та півчі храму спочатку відвідали Алею Слави на Рівненському кладовищі, де поховані наші земляки, загиблі у збройному конфлікті на сході України солдати і офіцери ЗСУ. В присутності родичів, друзів і військових побратимів була відслужена заупокійна літія. Отець Євгеній по завершенню звернувся до присутніх з закликом до підтримки родин та дітей загиблих воїнів, до молитов за мир в нашій державі, і це буде найбільшою пошаною подвигу військових, що віддали своє життя за Вітчизну. Після заупокійні молитви пролунали біля Меморіалу Слави на фортечних валах, де поминались воїни та загиблі мирні жителі у Великій Вітчизняній війні та українські воїни, загиблі у минулому та цьому році на сході нашої держави. Також біля пам’ятного поколонного хреста проспівали «вічну пам’ять» засновникам та захисникам фортеці святої праведної Єлисавети, на честь якої було назване наше місто 261 рік тому. А на завершення протоієрей Євгеній та диякон Миколай поминули помолились на могилах військових – десантників, що поховані на Далекосхідному кладовищі. Вічна вам пам’ять – православні воїни!