Молебінь до дня працівника податкової служби

Сьогодні до храму Благовіщення Пресвятої Богородиці за власним бажанням завітали працівники податкової служби, щоб до дня податківця 30 жовтня помолитись і подякувати Богу за усі його благодіяння. Після уставного молебню з акафістом святим праведним пророку Захарії і його дружині Єлисаветі, батькам Предтечі і Хрестителя Господня Іоанна, був звершений подячний молебінь, який очолив настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко. Після цього гостей помазали освяченим єлеєм та роздали іконки Божої Матері Єлисаветградська, список якої є у храмі, для своїх робочих кабінетів, а також кожному особисто дали іконку святої праведної Єлисавети, покровительки нашого міста, щоб кожен міг молитись до неї за благоустрій і мир на нашій малій батьківщині. Далі гостям було запропоновано екскурсію по храму та спілкування зі священником Іоанном Верескуном, на що вони із задоволенням погодились.