Молитовно насичені вихідні

В ці вихідні в Соборному храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці духовенство храму та парафіяни особливо молились за мир на нашій Батьківщині, а також за порозуміння між жителями нашого міста. На проповідях священники наголошували на взаємоповазі та любові один до одного, а також бажали щоб Господь допоміг усім нам обрати правильних людей на виборах мера та до місцевої та обласної ради. Насамперед необхідно зазначити, що ніякої агітації не звучало, але щодо опитування про назву міста духовенство закликало до повернення історичного, христианського, євангелького імені святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя. Священники наголосили що не можуть прямо закликати людей, але якщо ми християни, то ми не можемо відступити від святого.
Як вже стало відомо 77% опитуваних (це більше 35 тисяч осіб) обрали саме повернення історичної назви Єлисаветград. Тож у понеділок, після звершеного на передодні Всенічного бдіння на честь “Іверської” ікони Божої Матері, афонський список якої знаходиться в Благовіщенському храмі, та звершеної Божественної Літургії був відслужений подячний молебень Господу Богу за те, що вибори та опитування пройшли мирно, без провокацій та інших негараздів, за те що переважна більшість жителів міста все ж обрали святе ім’я нашому місту. Тож тепер будемо молитись та сподіватись щоб і наша влада прийняла правильне рішення щодо найменування нашого міста!