Духовенство Свято-Благовіщенського храму запрошує до спільної молитви

25 жовтня Православна Церква відзначає пам’ять образу Божої Матері “Ієрусалимська”, написав яку апостол і євангелист Лука приблизно 48-49 роками після Різдва Христова, через 15 років після піднесення Господа Ісуса Христа на Небо. У світі існує велика кількість чудотворних списків цієї ікони і в нашому місті також є список цього образу Пресвятої Богородиці, написаний спеціально в благословіння нашому місту ієрусалимської монахинею Любов’ю та освячений на усіх тамошніх святинях. Духовенство храму Благовіщення Пресвятої Богородиці запрошую до спільної молитви перед цією благодатною святинею, яка прибула сьогодні і буде знаходитися у храмі на вихідних. У ці дні будуть звершуватись особливі молебні до Божої Матері за мир та порозуміння на нашій малій батьківщині, а також за повернення обласному центру його християнського, євангельського імені – імені святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя!