Візит студентів медколеджу

Сьогодні, перед вечірнім Богослужінням, до храму Благовіщення завітала група студентів із медичного коледжу імені Мухіна. Зустрічав та проводив екскурсію клірик храму протоієрей Олександр Хомич. Групі, яка складалася виключно з дівчат, отець Олександр розповів деякі історичні моменти становлення православ’я, а також більш детально описав храм та усе з чого він складається. Потім священник разом із студентками вирушили до нижнього храму Різдва Христова, далі всі разом піднялися на клірос та дзвінницю, де їм випала нагода почути звучання церковних дзвонів. Завершилась екскурсія у недільній школі храму, де до студенток приєднався ще один клірик храму Благовіщення ієрей Іоанн Верескун. Так за чаєм, привезеним зі святої гори Афон, він розважив дівчат грою на баяні, після чого їм стало простіше і напевно цікавіше поспілкуватися з молодими священниками. Під кінець священники побажали молодим студенткам христианських чеснот, іменами яких названі мучениці Віра, Надія, Любов, та мати їх Софія (ім’я якої означає премудрість), пам’ять котрих православна церква відзначає в цей день, а також вручили усім іконки святої праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя, покровительки нашого міста.