Молебень і Хресна хода в шахтарській лікарні СМСЧ №19.

29 листопада за запрошенням керівництва та персоналу шахтарської лікарні СМСЧ №19 священнослужителі Благовіщенського храму відвідали цей медичний заклад. В молитовній кімнаті лікарні, перед іконами Господа Бога і Пресвятої Богородиці, святої праведної Єлисавети, святителя Луки Кримського, преподобного Агапита Печерського, та мощовиком з частками святих угодників Божих був звершений молебень. Священики разом з медичними працівниками підносили молитви за своїх рідних і близьких, за одужання своїх пацієнтів та за благополуччя в функціонуванні своєї лікарні. Згодом відбулася Хресна хода навколо медичного закладу, з церковними піснеспівами та кропленням будівлі святою водою. Також були освячені кропленням святою водою деякі палати та службові приміщення. На завершення було проспіване многоліття лікарям, медичним працівникам і пацієнтам лікарні, після чого священики помазали освяченим єлеєм всіх, хто молитовно потрудився разом з ними.