Заупокійні Богослужіння в пам’ять жертв Голодомору.

26 листопада, в четверту суботу листопада в Україні офіційно відзначається День пам’яті жертв голодомору. Православні віруючі поминають свій рід на кожному Богослужінні, особливо на заупокійних, що звершуються напередодні трагічних роковин. В Благовіщенському храмі починаючи з вечора п’ятниці 18 листопада, протягом всього тижня, і саме 26 листопада правилися особливі заупокійні Богослужіння в пам’ять наших рідних, та всіх знаних та незнаних, хто загинув в страшні роки голодомору 30-х років. В ці дні священство і парафіяни Благовіщенського храму молитовно у єднанні разом з усією Українською Православною Церквою, згадували всіх, хто ціною свого життя не зрадив своїй Вірі і Батьківщині, хто пережив страшні роки голоду, війни, політичних репресій «безбожної» влади та зміг зберегти святі традиції і «Православну душу» нашого українського народу.