Поминальні богослужіння в пам’ять батька ктитора Благовіщенського храму.

24 та 25 листопада в соборному храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці, в його нижній церкві Різдва Христового відбулися заупокійні богослужіння – Парастас, Божественна літургія і Панахида, на яких прихожани за молитвою згадували своїх рідних і близьких. Пом’янути свого спочилого батька разом зі священиками храму приїхав і ктитор храму Євгеній Степанович Бахмач разом зі своєю родиною. 25 листопада в цьому році Степану Андрійовичу Бахмачу виповнилось би 100 років з дня народження. Після панахиди всі були запрошені у трапезну недільної школи св. прав. Єлисавети на поминальний обід в пам’ять раба Божого Степана, батька ктитора храму. Також були нагодовані близько 50-ти чоловік нужденних, котрі кожного дня отримують гарячі обіди в Благовіщенському храмі нашого міста.