Заупокійні богослужіння в пам’ять архієпископа Василія, воїнів-захисників та жертв голодомору в Україні.

18 та 19 листопада в Благовіщенському храмі відбулися особливі заупокійні богослужіння – Парастас, Божественна літургія і Панахида, на яких священство та прихожани згадували в молитвах свого спочилого архипастиря – архієпископа Василія Васильцева (1928-1998), молилися за спокій душ воїнів – земляків, які загинули у збройному конфлікті на сході України і поминали наших рідних, та всіх знаних та незнаних, хто загинув в страшні роки голодомору 30-х років. День пам’яті жертв голодомору щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада, але православні віруючі поминають свій рід на кожному богослужінні, особливо на заупокійних, що правляться напередодні трагічних роковин. Царство Небесне всім, хто ціною свого життя не зрадив своїй Вірі і Батьківщині, хто пережив страшні роки голоду, війни, політичних репресій «безбожної» влади та зміг зберегти службу в Святій Церкві і «Православну душу» свого українського народу.