Пам’ять оновлення (освячення) храму великомученика Георгія в Лідді (IV).

В середу 16 листопада в нижній церкві соборного храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці, яка освячена на честь Різдва Христового була звершена Божественна літургія, очолив котру ієрей Роман Загоруйко в співслужінні диякона Миколая Чумаченка. В цей день за православним календарем відзначається Оновлення (освячення) храму великомученика Георгія в Лідді (IV). На богослужінні віруючі мали змогу помолитися перед двома особливими іконами святого, одна з яких написана та освячена на Святій Горі Афон, а друга на Святій Землі і мала в собі частку мощів великомученика Георгія. Наприкінці літургії було урочисто проспіване славлення святому Георгію Побідоносцю і прочитана молитва перед його святими зображеннями.