Поминання спочилих священників нашого міста.

14-те листопада, коли за православним календарем відзначається пам’ять безсрібників і чудотворців Косми і Даміана Асійських, по благословенню Високопреосвященнійшого Іоасафа архієпископа Єлисаветградського і Новомиргородського визначено днем заупокійного поминання священнослужителів, котрі служили та були поховані в нашому місті. Напередодні в Кафедральному соборі Різдва Божої Матері та соборному храмі Благовіщеня Пресвятої Богородиці служилося вечірне богослужіння (парастас) з читанням 17-ї кафізми на середині храму і сугубим поминанням спочилих у Господі духовних осіб і наших покійних родичів. А на наступний день було звершено Божественну літургію за спокій їх душ. Після богослужіння клірики храмів міста та області зібралися разом з віруючими на Ново-Лелеківському кладовищі, де поминання місцевих священників розпочалося панахидою на могилі подвижника благочестя нашого міста – ієрея Миколая Трубіна, котрий саме в цей день 19 років тому відійшов у вічність. Також правилися заупокійні літії на могилі місцево-шанованого схимонаха Іуліана та місцях поховань православних прихожан наших храмів.