Подарунок місту святої Єлисавети.

В неділю 13 жовтня Православна церква відзначає пам’ять преподобних Спиридона і Никодима, проскурників Печерських, у Ближніх печерах (XII ст., Києво-Печерська Лавра, Україна) і праведного Петра Запорозького (Останній кошовий отаман Запорізької Січі Петро Калнишевський XVIII ст.). В цей день після Божественної літургії та молебну за мир в Україні, що відбулися в Благовіщенському храмі, священнослужителі разом з прихожанами незважаючи на дощову погоду помолилися у трьох мозаїчних ікон, які напередодні одеські майстри облаштували на зовнішній стіні церкви. Під час короткого молебну відбулося освячення цих ікон – Покрову Пресвятої Богородиці, святого Іоанна Хрестителя і його матері – святої праведної Єлисавети, небесної покровительки нашого міста. Тепер в Благовіщенському храмі, як у багатьох ікон що всередині, віруючи мають змогу підносити свої молитви, особливо за мир в нашій Батьківщині та нашому місті і у цих мозаїчних ікон, які були виготовлені коштом ктирорів храму як подарунок для рідного нашого міста, названого при заснуванні на честь святої праведної Єлисавети – матері Іоанна Хрестителя.