День пам’яті священомученика Кіпріана і мучениці Іустини.

15 жовтня Православна церква відзначає пам’ять священомученика Кіпріана і мучениці Іустини. В Благовіщенському храмі духовенство та віряни в цей день молитовно вшанували святих за Божественною Літургією та водоосвятним молебнем та висловлювали їм свої прохання. Важливим є те, що іконографія нашого храму має в своєму переліку образ із зображенням священомученика Кіпріана і мучениці Іустини. Ікона святих була написана нашими земляками на о. Кіпр та освячена на їх мощах саме в день святкування по григоріанському календарю, як служить Кіпрська Православна Церква. Вже рік, як віруючі нашого міста мають можливість молитися святим біля цієї благодатної ікони та отримувати по своїй вірі допомогу він них.