Як святкували Покров Божої Матері в Благовіщенському храмі.

14 жовтня, коли православні християни святкують Покров Божої Матері, в нашій країні також відзначають День захисника України – державне свято, яке нерозривно зв’язане з вшановуванням Пресвятої Богородиці нашими пращурами, православними воїнами – запорізькими козаками. В цей день, як і у всіх храмах міста, в Благовіщенському храмі зранку була звершена святкова Божественна літургія, після котрої було помазання освяченим єлеєм біля підвісної ікони «Покрови Пресвятої Богородиці», яка є благословенням нашому Благовіщенському храму при освяченні від предстоятеля УПЦ Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України. Після розпочалися вінчання, адже традиційно для нашого віруючого народу в це свято бажали об’єднувати свою долю у церковному шлюбі. Також священики Благовіщенського храму разом з вірянами помолилися в цей день біля каплички в честь Покрову Пресвятої Богородиці, що знаходитися при обласному управлінні МЧС та відвідали ув’язнених виправної колонії №6, привітавши їх зі святом, духовно підтримавши спільною молитвою та передавши продукти і солодощі, придбані на кошти прихожан Благовіщенського храму.