Зачаття чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна.

6 жовтня Православна церква відзначає Зачаття праведною Єлисаветою її сина – славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна. В цей день в Благовіщенському храмі зранку була звершена Божественна літургія, а згодом правилися молебень Пресвятій Богородиці та молебень з акафістом святим пророку Захарії і праведній Єлисаветі. Цей день один з декількох днів у році, коли особливо вшановують разом з святим Іоанном Хрестителем його мати – праведну Єлисавету. В Благовіщенському храмі є ікони, котрі зображують «Стрітення Діви Марії і праведної Єлисавети» та ікона святої праведної Єлисавети, де зображені також євангельські події з життя святої та її чоловіка, пророка Захарії. Також на території храму діє недільна школа святої праведної Єлисавети, та на честь святої названий чудовий сквер, де в затишку можуть відпочити городяни та гості нашого міста, 262 роки тому при заснуванні названого ім’ям праведної Єлисавети – матері Іоанна Хрестителя.