Прибуття афонської ікони «Стрітення Діви Марії і праведної Єлисавети» до нашого міста.

У понеділок 3 жовтня біля пам’ятника Ангелу – охоронцю відбулася зустріч православним священством та віруючими афонської ікони «Стрітення Діви Марії і праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя». Ікона небесних покровительниць України і нашого міста була написана афонським ієромонахом-іконописцем та освячена у двох монастирях Святої Гори Афон. В Україні цей образ вже побував з нашими паломниками у Свято-Успенській Почаївській лаврі, де був освячений на місцевих святинях, та у Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі. А також святиня побувала у двох монастирях – Свято-Троїцькому жіночому (м.Корець) та Свято-Введенському чоловічому (м.Київ). Після цього ікона як видиме благословення нашому місту і області прибула до міста святої Єлисавети.

Після зустрічі святиню урочисто внесли у Благовіщенський храм, де собором духовенства міста та області звершилися молебні до Божої Матері і праведної Єлисавети за мир і добробут на нашій землі, за весь наш український православний народ! Ікона «Стрітення Діви Марії і праведної Єлисавети, матері Іоанна Хрестителя» і в подальшому буде перебувати в православних храмах нашого міста, даруючи віруючим радість зустрічі великих святих жінок, зображених на цьому образі.