Апрель 11, 2016

You are browsing the site archives for Апрель 11, 2016.

Вшанування пам’яті жертв фашистських концтаборів

Сьогодні, 11 квітня, у Всесвітній день визволення полонених з фашистських концтаборів біля пам’ятника жертвам закатованих у ті часи фашистами (біля пед. університету), який по суті являється братською могилою близько 4000 наших військовополонених, зібрались небайдужі до цих подій люди, щоб вшанувати пам’ять тих, хто постраждав за Батьківщину, та закликати весь світ до миру. На цей захід […]

Сповідь та Причастя для людей похилого віку у Кіровоградському інтернаті

До інтернату завітав клірик Свято-Благовіщенського храму о. Іоан Верескун. Після звершення таїнств Сповіді та Причастя, о. Іоан також мав нагоду позитивно поспілкуватись з бабусями! Просмотров (27)