Февраль 27, 2016

You are browsing the site archives for Февраль 27, 2016.

Вечір пам’яті загиблих воїнів АТО

26 лютого на території Благовіщенського храму м. Кіровоград пройшов захід присвячений всім спочилим героям які положили своє життя захищаючи нашу Вітчизну. З благословіння настоятеля о. Євгенія Назаренка вечір пам’яті було розпочато в храмі заупокійною молитвою за всіх героїв які жертовно загинули на Сході нашої держави. Після цього у приміщенні недільної школи звучали пісні та вірші […]

Таїнство хрещення для дорослих в Благовіщенському храмі

В п’ятницю 26 лютого в Благовіщенському храмі відбулося хрещення молодих людей з Новомиргорода, які свідомо та відповідально підготувалися до таїнства. Хрещення звершували клірики Новомиргородського благочиня. Після, настоятель протоієрей Євгеній Назаренко та священики Благовіщенського храму привітали новопросвіщенних Богдана і Світлану та провели невелику екскурсію по храму. Просмотров (87)