Свято Успіння Пресвятої Богородиці

Напередодні свята Успіння Пресвятої Богородиці у Благовіщенському храмі за Всенічним бдінням духовенство звершило урочисте винесення плащаниці Божої Матері. Наступного дня була святкова Божественно Літургія з особливими молитвами до Богородиці про мир та злагоду у місті та на нашій Батьківщині. На проповідях священники розповіли про історію свята та її духовний сенс у нашому житті. Також у кінці служби, настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко поздоровив диякона Миколая Чумаченко з першою річницею служіння перед Престолом Божим і електрика-майстра храму Павла Васильовича з днем народження . Потім священнослужителі та віряни відправились на історичне місце знаходження Свято-Успінського Кафедрального собора, на місці нинішнього Міськвиконкому, де був звершений молебень.