Святковий молебень

28 серпня, коли весь православний світ відзначає свято Успіння Пресвятої Богородиці, з благословіння архиєпескопа Єлисаветградського та Новомиргородського Іосафа хресною ходою від Преображенського собору віряни вирушили на історичне місце, де з другої половини ХVIII століття до 1959 року знаходився Свято-Успенський кафедральний собор (нині будівля Міськивиконкому), біля пам’ятного хреста священнослужителями Спасо-Преображенського Кафедрального собору спільно з духовенством соборного храму Благовіщення Пресвятої Богородиці відслужили молебень з особливими молитвами до Божої Матері та Господа Бога за мир на нашій Батьківщині, та за мир та злагоду у нашому краї. Після молебню настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко виступив з пастирським словом та привітанням усіх присутніх зі святом. Отець Євгеній наголосив, що якщо ми хочемо повернути цінності нашого православного народу, то нам не слід зрікатись святих імен. Також по багатовіковій традиції усіх присутніх окропили святою водою.