Як провела дозвілля Благовіщенська громада в Недільний день.

21 серпня, в неділю 9-ту по П’ятидесятниці, після звершеної Божественної літургії та заупокійної літії настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко запросив вірян до недільної школи св. прав. Єлисавети. Там під керівництвом художника Володимира Плітіна на великому полотні маленькі та дорослі прихожани мали змогу намалювати те – з чим вони асоціюють свято Преображення Господнє. Святий блаженний старець Даниїл Єлисаветградський, церковні куполи, священик на подвір’ї храму, квіти, фрукти , овочі та інші картини – так вони побачили та передали фарбами та пензлем це двунадесяте свято в нашому місті. Вже згодом всі зібралися біля великого екрану, щоб переглянути документальні стрічки про свято Преображення Господнє та про його святкування на Святій землі. Отець Євгеній розповів про своє паломництво на гору Фавор на це свято, про свої духовні враження. А прихожанка храму Лариса Федун, що також є послушницею Горненського жіночого монастиря Єрусалиму, розповіла про особливість життя та молитви на Святій землі.