Привітання священиками військових з Днем Прапора України.

23 серпня на державне свято День Прапора України священики єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими підрозділами України, настоятель Благовіщенського храму протоієрей Євгеній Назаренко та настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Всецариця» (с. Бережинка) протоієрей Костянтин Шпудейко, побували на урочистостях в розташуванні частини батальйону Національної гвардії. В цей день привітати та відзначити нагородами військовослужбовців прийшли голова обласної ради О. Черноіваненко, командирський склад батальйону та інші посадовці. А священнослужителі після поздоровлення з державним святом та пастирського слова до присутніх, подарували командирам військової частини ікону Божої Матері «Покрова». На завершення зустрічі вони разом з офіцерами поклали квіти до пам’ятної дошки, помолившись за спокій душі загиблого у бойових діях на сході України полковника Павла Леонідовича Сніцара, командира цього Стрілецького батальйону.