Панихида в день 2-ї річниці загибелі православного воїна – полковника Павла Сніцара.

Два роки тому, 23 липня, в зоні бойових дій на сході Україні героїчно загинув Павло Леонідович Сніцар, командир Стрілецького батальйону ВВ України військової частини №3011, якого посмертно нагороджено орденом Української Православної Церкви — Георгія Побєдоносця, та в честь якого названа вулиця нашого міста. Вшанували пам’ять героя на місці його поховання на Рівнянському кладовищі. Священнослужителі – настоятель Благовіщенського храму, голова військового відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Євгеній Назаренко та диякон Миколай Чумаченко, рідні та військові товариші помолилися за панахидою про спокій душі воїна Павла. Також в молитвах згадали тих воїнів, які поховані поряд і всіх загиблих в цій війні православних християнах. Після відслуженої панихиди за загиблим воїном отець Євгеній виступив з пастирським словом до присутніх, побажавши їм Божого благословіння та заохотив в цей нелегкий час посиленно підносити до Бога молитви, як за загиблих, так і за живих воїнів. Вічна пам’ять і Царство Небесне православному воїну Павлу!