Благодійна допомога військовому шпиталю.

Свято «Білої квітки», яке відбулось 2 червня на території Благовіщенського храму, мало продовження як благодійний ярмарок у наступних недільних днях – 5 та 12 червня. Були придбанні ліки для Обласного шпиталю для поранених воїнів АТО та ветеранів війни, більш ніж на п’ять тисяч гривень, та передані на подвір’ї Благовіщенського храму персоналу медичного закладу. Решта, чотири тисячі гривень, підуть на допомогу важко хворим дітям. Слід зазначити, що це вже не перших раз в цьому році Кіровоградська єпархія УПЦ та Благовіщенський соборний храм надають допомогу Обласному військовому шпиталю, військовій частини в Канатово та іншим військовим частинам, в тому числі і тим, що знаходяться у зоні АТО. Крім цього у Благовіщенському храмі майже с самого його відкриття (жовтня 2014 року) безкоштовно звершуються таїнства вінчання та хрещення, та інші служби для воїнів АТО та їхніх родин.