Останній дзвоник в Навчально-виховному комплексі “Кіровоградський колегіум-спеціалізований навчальний заклад І-ІІІ ступенів.»

В суботу 28 травня «Свято останнього дзвоника» відзначала школа – колегіум №11. На це свято разом з почесними гостями – заслуженими вчителями та депутатами міської та районної ради був запрошений настоятель соборного храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці протоієрей Євгеній Назаренко. Святкування почалося в актовому залі колегіуму, а потім продовжилось на шкільному подвір’ї, де був запрошений до мікрофону отець Євгеній Назаренко. Звернувшись до всіх пасхальним привітанням «Христос Воскресе», він звернув увагу на те, що в цьому році «Свято останнього дзвоника» припало на Пасхальні дні, коли святкується головна Перемога – Христова над смертю. І ми всі повинні бути вдячні Господу Богу за наше життя, наші здобутки і досягнення. Від імені єпархії протоієрей Євгеній Назаренко передав благословення учням і випускникам на подальше навчання та закликав бути вірними Христовим заповідям та Святій Православній Церкві, побажав їм прагнути до досягнень, які будуть корисні нашій Державі. Випускникам та старшокласникам нагадав не забувати про відповідальність у дорослому житті. Та не забувати про історію нашої християнської Держави, адже наше місто при заснуванні було назване на честь святої праведної Єлисавети – матері Іоанна Хрестителя.