Свято «останнього дзвоника» в Гімназії-інтернаті – школі мистецтв

З п’ятниці, 27 травня, у всіх школах України відзначають «Свято останнього дзвоника». В цей день на урочистий захід на честь цього свята до Гімназії-інтернату – школи мистецтв був запрошений настоятель соборного храму Благовіщеня Пресвятої Богородиці протоієрей Євгеній Назаренко. Відкрив свято губернатор Кіровоградської області Сергій Кузьменко, привітавши викладачів і випускників, та урочисто заявив, що Обласна державна адміністрація дарує гімназії інтерактивний комп’ютерний клас. Потім відбувся святковий концерт, де більшість музичних і хореографічних номерів підготували випускники гімназії. По закінченню концерту до мікрофону був запрошений отець Євгеній Назаренко, який благословив дітей і випускників на подальше навчання, закликав до вірності Господу Богу, Святій Православній Церкві і Українському народові та побажав дітям Божої помочі в навчанні, миру в серцях і колективі, миру у нашій Державі. Щоб здобутки приносили користь суспільству і Батьківщині, і тоді Божа благодать прибуватиме з тими хто продовжує навчання у гімназії, так і з тими, хто випускається у доросле життя. На завершення всім присутнім – вчителям, випускникам, учням, батькам і почесним гостям протоієрей Євгеній подав благословення кропленням Святою водою.