Пастирський візит до військових

26-27 квітня, у дні Страстного Тижня, голова військового відділу протоієрей Євгеній Назаренко відвідав Кіровоградський слідчий ізолятор та Виправну колонію №6, а також до батальйону Національної Гвардії. У молитовній кімнаті слідчого ізолятору о.Євгеній виступив з пастирським словом до арештантів та службовців про сутність Страстного Тижня та підготовку до свята Світлого Христового Воскресіння. У виправній колоній у домовому храмі священномученика Романа Сповідника в’язні мали змогу прийняти участь у таїнства Сповіді та Причастя. А у домашньому храмі на честь святого благовірного князя Олександра Невського, у військовій частині батальйону Нац. Гвардії, о. Євгеній звершив молебінь за здоров’я колективу і також звернувся з пастирським словом про підготовку до Світлого Христового Воскресіння.