Весінні свята у храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці

Понеділок 7 березня для дітей видався позитивним! День розпочався з молитви біля ікони – списку Почаївської Божої Матері, що прибула 6 березня до нас у місто. О 12.00 годині на подвір’ї храму почали збиратись діти та дорослі. Помолившись у храмі Благовіщеня Пресвятої Богородиці, гості стали свідками та учасниками урочистого свята Масляної на подвір’ї храму. Священиками та вчителями з дітьми було проведено багато конкурсів, веселих ігор, вікторина, лунали пісні та весела музика, були навіть цікаві сюрпризи. Активісти клубу “Живи на повну” пригощали всіх присутніх смачними млинцями та гарячим чаєм. Дуже раді нашим друзям, сьогоднішнім гостям, дітям з особливими потребами. Вдячні всім учасникам свята, батькам, всім хто долучивсь до організації. Окрема подяка Дендропарку “Корпорації XXI століття” за наданий самовар, чай був ароматним і смачним!
А 8 березня відбулась поетична зустріч на тему : “Образ жінки словами поетів”. У виконанні бажаючих звучали вірші І.Франка, В. Винниченка, В.Сосюри, Т. Г. Шевченка про жіночу долю. Разом проспівали декілька тематичних пісень: ” Рідна мати моя”, “Чорнобривці” та інші.