Дитяча молитва в Благовіщенському храмі

Майже кожного тижня, після недільної Божественної літургії в Благовіщенському храмі вже стало традицією, коли прихожани просять священників звершити подячний молебень Господу Богу. В цю неділю, 28 лютого, до священника звернулась мама разом з двома доньками- вихованками недільної школи ім. святої праведної Єлисавети, що діє при храмі. До них приєдналися інші віряни. Разом зі священником перед іконою Божої Матері Єлисаветградської вони підносили до Бога Спасителя, його Пречистої Матері особливі молитви за мир та злагоду в нашій країні, за своїх батьків та друзів. А до святої праведної Єлисавети – матері Іоанна Хрестителя лунали молитви за наше місто, та за повернення християнської назви, даній йому при заснуванні на честь цієї великої святої, бо її син – святий Іоанн Предтеча був названий Ісусом Христом найбільшим з людей – народжених жінкою. Навіть сонечко по-особливому засвітило, коли почався цей молебен , і в храмі звучала дитяча молитва – щира, світла, сповнена віри, надії та любові.