Вечір пам’яті загиблих воїнів АТО

26 лютого на території Благовіщенського храму м. Кіровоград пройшов захід присвячений всім спочилим героям які положили своє життя захищаючи нашу Вітчизну.
З благословіння настоятеля о. Євгенія Назаренка вечір пам’яті було розпочато в храмі заупокійною молитвою за всіх героїв які жертовно загинули на Сході нашої держави. Після цього у приміщенні недільної школи звучали пісні та вірші у виконанні активістів молодіжного клубу “Живи наповну” та авторські пісні у виконанні Володимира Бурка , батька загиблого героя.
Завершився вечір свічковою ходою до пам’ятника Ангела Хранителя нашого міста.
Дякуємо всім за допомогу в організації та проведенні заходу. Окрема подяка сім’ям загиблих які завітали до нас і поділилися своїм сумом та переживаннями! Герої завжди будуть жити в наших серцях! Вічна пам’ять і Царство Небесне!